Испити - КСЈ

РАСПОРЕД ИСПИТА


Енглески - Ана Поповић Пецић
Енглески језик 1 (АН)
09.07. у 18.00 сл. 104

Енглески језик 1 (ПЕ)
14.07. у 18.00 сл. 101

Енглески језик 2 (АН, ПЕ, ПС)
06.07. у 9.00 каб. 109

Енглески језик 2 (АН, ПЕ, ПС)
08.07. у 10.20 каб. 109

Енглески језик 2 (АН, ПЕ, ПС)
09.07. у 10.20 каб. 109

Енглески језик 2 (АН, ПЕ, ПС)
13.07. у 9.00 каб. 109

Енглески језик 2 (АН, ПЕ, ПС)
15.07. у 9.00 каб. 109


Енглески - Милица Стојановић
Енглески језик 1 (ИУ)
13.07. у 18.30 101

Енглески језик 2 (ИУ, АР)
13.07. у 13.00 101

Енглески језик 2 (ИУ, АР)
17.07. у 13.30 104


Енглески - Маја Стевановић
Енглески језик 1 (ИС)
07.07. у 13ч. 103

Енглески језик 1 (АР)
07.07. у 14ч. 103

Енглески језик 1 (СО)
10.07. у 16ч. АМФ

Енглески језик 1 (ФС и КЛ)
15.07. у 17ч. 101

Енглески језик 1 (ПС)
15.07.у 18ч. 101


Енглески - Светлана Стојић
Енглески језик 2 (ФС, СО)
7.07.2020. у 14,30 сати каб.109

Увод у студије британске културе - писмени испит (СО, ИУ, АР, ПС)
7.07.2020. у 14,30 сати (само за студенте који су већ положили предиспитни тест) каб.109

Студије британске културе - писмени испит (СО, ИУ, АР, ПС)
7.07.2020. у 14,30 сати (само за студенте који су већ положили предиспитни тест) каб.109


Енглески - Нина Влаховић
Енглески језик 1 (ИС, ЕН) писмени
6.07.2020.u 11ч. амф.

Енглески језик 2 (ИС, ЕН, КЛ)
6.07.2020, у 13ч. каб.109


Француски - Милица Мирић
Француски језик 1 (све групе)
14.7.2020. у 17.30 сала 104

Француски језик 2 - усмени испит (све групе)
14.7.2020. у 19.45 сала 104


Немачки - Катарина Кржељ
Немачки језик 1 (све групе)
6.7.2020 у 11.00 сл.208

Немачки језик 2 - усмени испит (све групе)
6.7.2020 у 11.00 сл.309


Руски - Мирјана Адамовић
Руски језик 1 (све групе)
07. 07. у 11.00 105

Руски језик 2 (све групе)
07. 07. у 13.30 105


Италијански - Данијела Ђоровић
Италијански језик 1 - писмени испит (све групе)
13.7.2020. у 20.00 103

Италијански језик 2 - усмени испит (све групе)
13.7. 2020. у 18.00 103


Шпански - Марина Николић
Шпански језик 1 - писмени испит (све групе)
10.07 у 20.00 103

Шпански језик 2 - усмени испит (све групе)
10.07 у 18.00 103




Енглески - Милица Стојановић
Енглески језик 2 (ИУ, АР) - усмени
02.09. 2020. у 14.00 109

Енглески језик 1 (ИУ) - писмени
26.08.2020 u 13. 15 105

Енглески језик 2 (ИУ, АР) - усмени
26.08.2020 u 15.15 109


Руски - Мирјана Адамовић
Руски језик 1 (све групе)
01. 09. у 13.30 105

Руски језик 2 (све групе)
01. 09. у 15.30 105




Енглески - Милица Стојановић
Енглески језик 2 (ИУ, АР) - усмени
09.09.2020 у 13.15 109

Енглески језик 1 (ИУ) - писмени
09.09.2020. у 18.00 105

Енглески језик 2 (ИУ, АР) - усмени
16.09.2020 у 14.15 109


Руски - Мирјана Адамовић
Руски језик 1 (све групе)
15. 09. у 13.30 105

Руски језик 2 (све групе)
15. 09. у 15.30 105

Руски језик 1 и Руски језик 2 (септембарски продужени)
29. 09. у 13.30 105



Распоред испита тренутно није доступан...
↑↑↑