Etnologija i antropologija

РАСПОРЕД ИСПИТА
Јунски испитни рок

Одлука о испитном року

  • пријава испита: од 18. до 21.05. 2020.
  • уплата најкасније до: 22.05. 2020. /до 40%/
  • провера услова и приговори: 22.05. 2020.
  • испити: од 01.06. до 27.06. 2020.




П р в а г о д и н а
Антропологија тела
18.6. у 10:30h к582

Материјална култура Србије
20.6. у 10h 101

Увод у етнологију и антропологију
18.6. у 12h 101

Антропологија етницитета
подаци о писменом делу испита су доступни у вестима на сајту усмени део испита одржаће се 19.6. у 11h у к663

Антропологија религије
19.6. у 12h 103

Увод у проучавање материјалне културе и културног наслеђа
15.6. у 13h 104

Антропологија Старог света (Етнологија Старог света и Етнологија Африке)
17.6. у 8h АМФ



Д р у г а г о д и н а
Антропологија друштва
18.6. у 11:15h 509

Антропологија материјалне културе
19.6. у 9h 103

Етнолошке и антрополошке теорије,проф.Бошковић
18.6. у 12h 101

Народна религија Срба
16.6. у 12h 508

Етнологија балканских друштава, проф. Војислав Станимировић
15.6. у 9:30h 508 и 509

Антропологија Новог света (и Етнологија Новог света)
18.6. у 8h АМФ

Примењена антропологија (и Примењена етнологија)
17.6. у 14h к663

Визуелна антропологија
20.6. у 13:30h 101

Антропологија света - компаративна религија
16.6. у 15h 104



Т р е ћ а г о д и н а
Антропологија рода и сродства
18.6. у 12h 510

Нац. етнологија/антропологија-Економија и култура (и истраживање потрошње)
15.6. у 13h 104

Нац. етнологија/антропологија-Религија (и Народно православље)
17.6. у 10h 508

Урбана антропологија
15.6. у 11h к664

Општа методологија етнологије и антропологије
17.6. у 12h 509

Национална етнологија/антропологија - Одевање (за генерацију која је овај предмет похађала шк. 2019/2020.год.)
20.6. у 11:15h 101

Политичка антропологија
20.6. у 13:30h 101

Методологија етнологије и антропологије - структурална анализа
16.6. у 12h 103

Нац. етнологија/антропологија-Религија и род
19.6. у 12h 508

Национална етнологија/антропологија - Одевање (за старе генерације)
20.6. у 13h 508



Ч е т в р т а г о д и н а
Антропологија света - Урбана култура и друштво Кине Нац. етнологија/антропологија - Град и култура ( и Свакодневни живот и ритуали)
15.6. у 11h к664

Нац. етнологија/антропологија – Књижевност и друштво (и Истор. реконстр. у срп.етнол)
18.6. у 13h 508

Нац.етнологија/антропологија – Култура и насиље (и Етногенеза)
подаци о писменом делу испита су доступни у вестима на сајту усмени део испита одржаће се 19.6. у 11h у к663

Нац. етнологија/антропологија - Невербална комуникација

Нац.етнологија/антропологија - Невербална комуникација проф. Требјешанин
подаци о писменом делу испита су доступни у вестима на сајту усмени део испита одржаће се 17.6. у 10h у Институту за етнологију и антропологију IV спрат

Нац.етнологија/антропологија – Политика
16.6. у 14h к663

Нац.етнологија/антропологија – Идентитет и сазнање
17.6. у 12h 509

Нац.етнологија/антропологија – Тело и идентитет (и Тело, одевање и идентитет)
19.6. у 12h 510

Антропологија фолклора, Антропологија популарне културе, Нац. етнологија/антропологија - Популарна култура
15.6. у 13h 508 и 509

Етнолошка и антрополошка музеологија
20.6. у 10h 508

Методологија етнологије и антропологије – функционална и социјално-интеракционалистичка анализа
18.6. у 11:15h 509

Антропологија Европске уније
17.6. у 12h 509
↑↑↑