2016

Лабораторија за експерименталну психологију вас позива на трибину са темом „Процена раног комуникацијског и говорно-језичког развоја деце српског говорног подручја“, о којој ће говорити Нада Шева (Институт за педагошка истраживања, Београд).

Трибина ће се одржати у четвртак 8. децембра у 15 часова, у просторијама Лабораторије за експерименталну психологију на Филозофском факултету у Београду (сутерен Факултета).

У прилогу се можете детаљније информисати о садржају трибине.

2016

Обавештење о пријави испита у јануарском испитном року у школској 2016/2017. години налази се у прилогу.

2016

Kонкурс за упис студената на докторске студије филозофије, историје, педагогије, андрагогије, психологије, историје уметности, археологије и класичних наука на Филозофском факултету Универзитета у Београду у академској 2016/2017. години објављен је на сајту Факултета у рубрици За будуће студенте - Конкурси (www.f.bg.ac.rs/buduci_studenti/konkurs). На тој страни можете преузети текст конкурса.

Обавештења у вези са пријавом на конкурс и уписом кандидата биће објављивана у рубрици Вести за будуће студенте (www.f.bg.ac.rs/buduci_studenti/vestiBS).

2016

ERASMUS+ конкурс за размену у пролећном семестру на Универзитету у Болоњи налази се у прилогу.

2016

Обавештење о пријави испита у децембарском апсолвентском испитном року у школској 2016/2017. години налази се у прилогу.

Нов

2016

Фондација Темпус – Еразмус+ канцеларија у Србији и ове године организује радионице посвећене развоју предлога пројеката за конкурс за пројекте изградње капацитета у високом образовању (некадашњи Темпус пројекти) у оквиру програма Еразмус+. Радионице су намењене представницима високошколских институција које планирају да конкуришу за пројекте изградње капацитета у високом образовању, или да у њима учествују као партнери

Више информација о пријави можете наћи на:

Нов

2016

Oбавештавамo Вас да је ректор Универзитета у Београду, проф. др Владимир Бумбаширевић, потписао Споразум о Sylff програму са Токио фондацијом из Јапана. У складу са динамиком предвиђеном Споразумом, Комитет Токио фонда Универзитета у Београду објавио је 25. новембра 2016. године конкурс за доделу стипендија у оквиру Sylff програма. Конкурс ће бити отворен до 25. децембра 2016. године а више информација о самом конкурсу могу се наћи на адреси:

Јул

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7