2017
Предавање Doing digital diplomatics in monasterium.net: Images, diplomatic discourse and indexing др Георга Фогелера

Центар за теорију историје Филозофског факултета и Балканолошки институт САНУ позивају на треће предавање из циклуса „Ad Fontes online“, Doing digital diplomatics in monasterium.net: Images, diplomatic discourse and indexing, које ће у четвртак, 16. марта 2017. године, са почетком у 16.30 часова, у учионици 106, одржати др Георг Фогелер (Универзитет у Грацу).

Важна напомена: Због ограниченог броја места, молимо заинтересоване да до среде 15. марта, најаве своје учешће на cth@f.bg.ac.rs

Циклус предавања се одржава у оквиру међународног пројекта „Community as Opportunity: The creative archives’ and users’ network”, који реализује Балканолошки институт САНУ уз подршку Европске комисије и Министарства културе и информисања Републике Србије.