Сеп

Обавештење упису на Филозофски факултет у трећем уписном року

Обавештење о поступку полагања пријемног испита и упису на Филозофски факултет у трећем уписном року и то за:

• 12 слободних места на ОАС археологије, за студенте који се финансирају на терет буџета;
  • 14 слободних места на ОАС историје, за студенте који се финансирају на терет буџета;
  • 15 слободних места на ОАС историје уметности, за студенте који се финансирају на терет буџета;
  • 10 слободних места на ОАС класичних наука, за студенте који се финансирају на терет буџета;

У оквиру непопуњеног горе наведеног броја студената који се финансирају на терет буџета Факултет може уписати студенте који су се квалификовали за упис у статусу студента који се сами финансирају...

објављено је у рубрици: Поступак пријављивања и уписа / За будуће студенте,

а може се преузети и овде.

Кандидати се пријављују на конкурс 14.9.2018, од 10,00 до 14,00 сати, на шалтерима студентске службе у приземљу. Кандидати не морају лично да се пријаве на конкурс, односно може да их пријави и друго лице.