Феб

Kурс енглеског језика (ниво средњи I) од марта 2019. год

У оквиру ТЕМПУС пројекта „Fostering University Support Services and Procedures for Full Participation in the European Higher Education Area - FUSE“ креиран је курс енглеског језика (ниво средњи I).

Центар за континуирану едукацију Универзитета у Београду по одлуци Сената Универзитета у Београду наставиће са реализацијом овог курса. У реализацији програма учествоваће предавачи са Филолошког факултета Универзитета у Београду.

Планирано је да полазници курса буду административни службеници факултета Универзитета који су тренутно ангажовани, или ће бити задужени за рад са страним студентима, као и сами студенти.

Курс ће почети 01. марта 2019. год и одржаваће се у Сали у поткровљу Ректората Универзитета у Београду. Курс траје 10 недеља. Настава ће се одвијати два до три пута недељно у периоду од 14 - 16 часова (могућ договор око термина одржавања курса).

Више информација о курсу прочитајте у прилогу.