Сеп

НАЈАВА ДОГАЂАЈА ТРИБИНА НА ФИЛОЗОФСКОМ ФАКУЛТЕТУ У БЕОГРАДУ
Образовање у доба короне - ко пише програме?

Друштво за одрживу будућност - Кораци и Филозофски факултет организују трибину под називом „Образовање у доба короне - ко пише програме?“.

Трибина ће се одржати у четвртак, 17. септембра 2020. године у Амфитеатру "Георгије Острогорски" Филозфског факултета у Београду, са почетком у 18 часова.

На трибини ће из различитих углова бити осветљено стање у образовању на почетку школске 2020/21 године, одговори струке, институција и власти на многобројне изазова са којима се образовне институције, просветни радници, ученици и родитељи суочавају у време епидемије вируса САРС-ЦоВ-2

Говориће:

- проф. др Александар Бауцал, психолог
- проф. др Зоран Радовановић, епидемиолог
- Весна Војводић, професорка и представница УГС "Независност"
- Марко Ољача, председник УО Друштва Кораци

Разговор ће модерирати Биљана Малетин, консутанткиња и активисткиња

Непосредно пред почетак школске године у оквиру Друштва Кораци креиран је и свим релевантним актерима у образовању достављен - сет препорука и смерница за рад школа у време епидемије . На трибини ће бити речи о пријему документа као и потенцијалу који он има у времену које је пред нама. Такође, биће представљена донаторска акција коју друштво спроводи под називом „Подржи ђаке, подржи школе!“ и њени досадашњи ефекти.

Трибини може присуствовати максимално 60 особа (обезбеђење факултета ће на улазу мерити температуру и водити рачуна о броју присутних).

На ФБ страници Друштва Кораци ће бити организован пренос уживо

Позивамо вас да информацију о догађају објавите у вашем медију, а трибини на Филозофском присуствујете и о њој известите.

За Друштво Кораци

Марко Ољача, председник УО У Београду, 15. септембар 2020.