Нов

2020
Пријава слушања и полагања за студенте МАС и ДАС за школску 2020/21 - 26. октобар - 03. новембар

Пријава слушања и полагања за старе студенте мастер и докторских студија уписане у октобру, електронским путем почиње 26.октобра у 00ч а завршава се 03.новембра у 22ч.

Пријава слушања и полагања за студенте мастер и докторских студија (први уписни рок) електронским путем почиње 26.октобра у 00ч а завршава се 03.новембра у 22ч.

Пријава слушања и полагања за студенте мастер студија (други уписни рок) електронским путем почиње 29. октобра у 15ч (одмах након уписа), а завршава се 03.новембра у 22ч. Молимо студенте уписане на мастер у другом кругу да се одмах након уписа (29.10.) јаве мејлом на адресу - rdc@f.bg.ac.rs и да обавезно наведу број са налепнице у индексу, (због активирања е-индекса). Отворен електронски индекс је предуслов за пријаву комбинације за слушање и полагање.

Саветујемо студентима да увек попуне више комбинација како би избегли одбацивање једине попуњене комбинације. Одобрене комбинације ће бити видљиве у електронским индексима 07.11. око 21ч.

Рекламације на пријављене комбинације за слушање и полагање су код секретара одељења од 09.-16. новембра у време пријема студената.

Обрасци који су вам потребни се налазе у сегменту - Студенти - корисне информације - обрасци:

Образац за допуну С+П

Образац за промену С+П

Студенте докторских студија (други уписни рок) молимо да попуне своје пријаве предмета за слушање и полагање и предају обрасце секретарима одељења у време рекламација - од 09.-16. новембра у време пријема студената (након уписа 12.новембра).

Образац је на следећем линку: Образац за промену С+П