Vesti i događaji

Феб

Обавештење о вредновању ваннаставних активности студената за додатак дипломи

По окончању студија студенту се издаје диплома и додатак дипломи који би, између осталог, требало да садржи информације о додатним активностима студента везаним за студирање, односно активностима организованим од стране Филозофског факултета или Универзитета у Београду (уколико је студент имао такву врсту активности).

Да би ове информације биле унете у додатак дипломи, потребно је да студент поднесе молбу Комисији за вредновање ваннаставних активности која ће, у складу са правилима које регулише Универзитет, на основу приложених докумената и ако за то постоје формални услови, изразити укупно учешће студента у ваннактивностима током студија у виду ЕСПБ. Комисија ће радити у саставу: продекан за наставу, студент продекан, представник Студентског парламента и сарадник Центра за међународну сарадњу и односе с јавношћу Фф.

Обавештавају се студенти свих нивоа студија да при завршетку студија могу да предају молбу за ”бодовање” следећих активности:

- учешће у промотивним активностима одељења и факултета (отворена врата, посете школама, сајмови образовања, хуманитарне акције и друге манифестације у организацији факултета)
- учешће у организацији и реализацији одељенских скупова, конференција, гостујућих предавања, пракси (када оне нису део студијског програма и нису оцењене кроз наставу) и сл.
- учешће у раду одељенских библиотека
- учешће у раду органа и тела Универзитета и Факултета
- учешће у раду Студентског парламента
- праксе у организацији Центра за развој каријере Филозофског факултета и рад на позицијама координатора при Центру
- учешће у реализованим програмима и пројектима студентских клубова и организација

Позивају се студенти који су Одсеку за студентске послове у току јесењег семестра предали документа за израду дипломе (уз напомену да ће накнадно предати потврду о додатним активностима) и студенти који су у овој календарској години завршили студије да до 17. ФЕБРУАРА на мејл dodatak.diplomi.ff@gmail.com пошаљу:

1. потврде организатора активности које садрже податке: име и презиме студента, број индекса, врста активности, место обављања активности, време и период активности уз навођење броја сати проведених у активности.

2. попуњен образац за информације о додатним активностима студента за додатак дипломи (у прилогу вести).

Одговором једног од чланова Комисије на мејл студент добија потврду да је предмет узет у разматрање.

Уколико имате додатних питања у вези са вредновањем ваннаставних активности, слободно се обратите на мејл dodatak.diplomi.ff@gmail.com