Обавештење у вези конкурса за студентски дом

Корективна бодовна листа студената по школском и материјалном услову који су конкурисали за смештај у установи Студентски центар „Београд“ за школску 2022/23 годину налази се залепљена на стаклу канцеларије бр. 1.

Потребно је погледати да ли се студент налази на листи и да ли су елементи за бодовање тачно наведени. Уколико постоји неусаглашеност, обратити се стручним сарадницима, на шалтеру бр. 2 и у канцеларији бр. 1, ради корекције истих, а најкасније до среде, 16.11.2022. године.

Коначна ранг листа ће бити објављена у понедељак 21.11.2022. године, како на Факултету, тако и на сајту Установе Студентски центар „Београд“ www.sc.rs

.

Тачан датум и време расподеле места ће бити благовремено истакнути на сајту Факултета.