Нов

UNICEF на Филозофском факултету - Светски дан детета 20. новембра 2018. године

Поштоване колегинице и колеге,

Филозофски факултет Универзитета у Београду и UNICEF Србија обележиће Светски дан детета у уторак 20. новембра 2018. године заједничком акцијом у холу приземља Факултета. Ове године тема Светског дана детета је #ПлавоЗаСвакоДете (#GoBlue for every child) са идејом да уједначеном бојом многобројне акције широм света скрену пажњу на права деце.

Филозофски факултет се акцији прикључује организовањем хуманитарне акције у оквиру које ће се у замену за донације UNICEF-у добијати књиге које су даривали запослени и студенти Филозофског факултета.

Позивам овим путем колегинице и колеге да од четвртка, 15. новембра до уторка, 20. новембра у 10 часова, на службеном улазу оставе књиге које би донирали за хуманитарну акцију. Можете донирати своје ауторске књиге, зборнике, стручне књиге, али и романе и књиге за децу.

Обележавању Светског дана детета придружује се и Клуб студената педагогије Филозофског факултета.

Проф. др Јелена Ердељан
Продекан за науку Филозофског факултета