2017

Информације о рангирању кандидата за упис на докторске студије Одељења за психологију Филозофског факултета у Београду, 2017/18. налазе се у прилогу.

2017

Принципи рангирања пријављених кандидата утврђени су на нивоу Факултета. Од максимално 100 бодова, 40 се добија за резултате претходног рада, а 60 за резултате постигнуте на пријемном испиту (мотивационо писмо и интервју са кандидатима).

При обрачуну резултата претходног рада релевантни су просек оцена на основним и мастер студијама, дужина студирања на основним и мастер студијама и објављени научни радови, уколико их има.

Минималан број бодова (у односу на максималних 100 бодова) које треба добити да би се стекла могућност уписа на докторске студије износи 51.

2017

Детаљне информације о датуму пријемног испита и структури мотивационог писма за упис на докторске студије филозофије налазе се у прилогу.

2017

Kонкурс за упис студената на докторске студије филозофије, историје, педагогије, андрагогије, психологије, историје уметности, археологије и класичних наука на Филозофском факултету Универзитета у Београду у академској 2017/2018. години објављен је на сајту Факултета (где се може и преузети) у рубрици За будуће студенте - Конкурси (www.f.bg.ac.rs/buduci_studenti/konkurs).

Обавештења у вези са пријавом на конкурс и уписом кандидата биће објављивана у рубрици Вести за будуће студенте (www.f.bg.ac.rs/buduci_studenti/vestiBS).