Студентски парламент

2022

Бирачки одбор за спровођење избора представника студената Филозофског факултета у Студентском парламенту Универзитета у Београду је на основу предатих пријава за учешће на изборима за Студентски парламент Универзитета у Београду утврдио коначну листу кандидата за учешће на изборима за Студентски парламент Универзитета у Београду. Кандидати за учешће на поменутим изборима су:

1. Вукашиновић Ђорђе;
2. Вукотић Барбара;
3. Сенић Тамара;
4. Станојковић Милица;
5. Танасковић Богдана.

Коначна листа кандидата се налази у прилогу ове вести.

2022

Бирачки одбор за спровођење избора представника студената Филозофског факултета у Студентском парламенту Универзитета у Београду је на основу предатих пријава за учешће на изборима за Студентски парламент Универзитета у Београду утврдио прелиминарну листу кандидата за учешће на изборима за Студентски парламент Универзитета у Београду. Кандидати за учешће на поменутим изборима су:

1. Вукашиновић Ђорђе;
2. Вукотић Барбара;
3. Сенић Тамара;
4. Станојковић Милица;
5. Танасковић Богдана.

Прелиминарна листа кандидата се налази у прилогу ове вести.

2022

ОБАВЕШТЕЊЕ О ВРЕМЕНУ И МЕСТУ ОДРЖАВАЊА ИЗБОРА ЗА СТУДЕНТСКИ ПАРЛАМЕНТ УНИВЕРЗИТЕТА И ВРЕМЕНУ, МЕСТУ И НАЧИНУ ПОДНОШЕЊА ПРИЈАВЕ ЗА УЧЕШЋЕ НА ИЗБОРИМА ЗА СТУДЕНТСКИ ПАРЛАМЕНТ УНИВЕРЗИТЕТА У БЕОГРАДУ

Избори за Студентски парламент Универзитета у Београду ће се одржати дана 13. априла 2022. године у периоду од 10 до 18 часова у холу првог спрата Филозофског факултета.

Студенти Филозофског факултета могу поднети пријаве за учешће на изборима за Студентски парламент Универзитета у Београду радним данима од среде 30. марта до уторка 5. априла у периоду од 11 до 13 часова у холу првог спрата Филозофског факултета.

Студенти који желе да се пријаве на учешће на изборима подносе кандидатуру лично. Кандидатура се подноси предајом попуњеног Обрасца_01 који у прилогу садржи оригинал уверење о редовном студирању на Филозофском факултету. Образац_01 ће бити доступан и на месту подношења кандидатуре.

Одлука о времену и месту одржавања избора, Обавештење о времену, месту и начину подношења и садржају пријаве за учешће на изборима за Студентски парламент Универзитета у Београду, Одлука о избору заменика председника Бирачког одбора и Образац_01 се налазе у прилогу вести.

2022

На седници Студентског парламента Филозофског факултета одржаној 26. марта 2022. године је донета одлука да се за чланове Бирачког одбора за спровођење избора за Студентски парламент Универзитета у Београду бирају:

1. доц. др Наташа Јовановић Ајзенхамер (председница Бирачког одбора);
2. Милош Симеуновић;
3. Немања Анђеловић.

Одлука о избору чланова Бирачког одбора се налази у прилогу вести./p>

2022

Одлука о расписивању избора за Студентски парламент Универзитета у Београду за мандат у трајању од октобра 2022. до октобра 2024. године и прилози те одлуке се налазе у прилогу.

2022

VIII ванредна седница Студентског парламента УБФФ ће се одржати у суботу 19. марта 2022. године са почетком у 16 часова у просторијама Студентског парламента (канцеларија 601).

У прилогу вести се налази сазивница и предлог дневног реда.

2022

Материјал за V редовну седницу Студентског парламента се налази у прилогу вести.

2022

V редовна седница Студентског парламента Универзитета у Београду – Филозофског факултета ће се одржати дана 12. марта 2022. године са почетком у 16 часова у просторијама Студентског парламента (канцеларија 601).

Сазивница и предлог Дневног реда V редовне седнице Студентског парламента се налазе у прилогу вести.

Феб

2022

Материјал за IV редовну седницу Студентског парламента која ће се одржати 21. фебруара 2022. године у 15 часова у просторијама Студентског парламента (канцеларија 601) се налази у прилогу.

Феб

2022

IV редовна седница Студентског парламента УБФФ ће се одржати у понедељак 21. фебруара 2022. године у 15 чласова у просторијама Студентског парламента (канцеларија 601).

Сазивница и предлог Дневног реда IV редовна седница Студентског парламента се налазе у прилогу вести.